Teknoloji

Starfield Artık Erken Erişimle Dünya Çapında Oynanabilir

 
Starfield, The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4’ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios’un 25 yılda yarattığı ilk yeni evren, erken erişim sürümüyle artık Xbox Series X|S ve PC’lerde dünya çapında oynanabiliyor. Yıldızlar arasında geçen bu yeni nesil rol yapma oyununda istediğiniz karakteri yaratın ve benzeri görülmemiş bir özgürlükle keşfedin, insanlığın en büyük gizeminin cevabını bulmak için destansı bir yolculuğa çıkın.
 
Starfield, 6 Eylül’de Xbox Series X|S ve PC’de herkes tarafından oynanabilecek. Oyuncular hâlâ ön sipariş verebilir veya lansman gününde Game Pass ile oyuna erişebilirler. Sipariş tarihine ve olası kesintilere ve saat dilimi farklılıklarına bağlı olarak oyunculara beş güne kadar erken erişim olanağı sağlayan Premium Sürüm için ön sipariş vermek için hâlâ zaman var.
 
 
Ayrıca Bethesda Game Studios ve besteci Inon Zur iş birliğiyle oluşturulan Starfield’ın oyun müzikleri de bugün Spotify, Apple Music, Amazon Music ve diğer müzik yayın platformlarına geliyor. Oyunun “Into The Starfield” ana temasıyla başladığı andan “A Home in the Galaxy” kapanış notalarına kadar Starfield’ın müziği, keşif kavramının yanı sıra uzayın gizemini ve hayranlık uyandıran yönlerini de sergiliyor.
 
Starfield hakkında daha fazla bilgi almak için resmi web sitesine buradan göz atabilirsiniz.
 
Kaçıranlar için Starfield Canlı Aksiyon Fragmanı:
 
 
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu